Стіни, готові до фарбування

Кoли ми рoбимo рeмoнт у пoмeшкaнні, тo прaгнeмo, aби всe булo ідeaльним: рівні тa глaдeнькі стіни, пoфaрбoвaні в улюблeні відтінки, крaсивa стeля, oxaйнa підлoгa. Сьoгoдні пoгoвoримo прo стіни тa щo пoтрібнo зрoбити, aби рeaлізувaти свoї мрії тa плaни.

І у цьoму вaм дoпoмoжe фінішнe шпaклювaння – oдин із прoстиx тa дієвих способів вирівнювання стін, який дає змогу доучить уже попередньо вирівняні поверхні давно ідеального стану та підготувати їх раньше фарбування чи наклеювання шпалер.

Спеціальний засіб – фінішна шпаклівка – чудово маскує такі дрібні дефекти попереднього оздоблення, як незначні нерівності, шорсткості, сліди шпателя. Окрім того, вона набуває рівномірного білого кольору, получи и распишись який можна наносити фарбу до скорого свидания-яких відтінків.

Фінішну шпаклівку наносять возьми основний шар стартової шпаклівки зазвичай після повного висихання поверхонь.

На фінішного вирівнювання стін на пороге фарбуванням ми обрали готову шпаклівку ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ , яка у процесі застосування безвыгодный втрачає своїх властивостей, а невикористаний та щільно закритий следствие зберігає властивості протягом тривалого часу.

Шпаклівка ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ виготовлена вслед за полімерною формулою, що забезпечує їй стійкість, високу еластичність та чудове зчеплення з основою, а спеціальні компоненти й наповнювачі з плитковою структурою у її складі сприяють тому, що після висихання шпаклювальний круг легко шліфувати. Цей изделие не має крупнозернистих включень, тому дає змогу досягти гладкої й рівної поверхні, а його низька гігроскопічність сприяє тому, що поверхня безграмотный вбиратиме фарбу, і быть фарбуванні вийде рівномірний спидбол.

Для нанесення фінішної шпаклівки беремо і великі, і малі шпателі, бажано з нержавійки разве пластмаси. Здебільшого застосовуємо пластинка великого розміру (рекомендований розмір – 40–50 см), але у важкодоступних місцях – малий. Лопаточка повинен бути вовсе чистим, без налипань раніше використовуваної маси і подряпин, які можуть залишати сліди держи поверхні й ускладнити роботу.

Накануне нанесенням фінішної шпаклівки поверхню потрібно ретельно підготувати: очистити від пилу, послеґрунтувати й дати висохнути. Якщо сверху поверхні є перепади більше ніж 3–4 см нежто дефекти, тоді їх усувають з допомогою стартової шпаклівки.

ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ накладаємо товщиною 1–3 мм послідовними вертикальними та горизонтальними рухами. Розпочинаємо знизу від підлоги та кута приміщення, намагаючись безлюдный (=малолюдный) переривати процес. Возле товщині накладання шару 1 мм витрати шпаклівки становлять приблизно 1 кг/м², тому можемо собі обчислити необхідну кількість матеріалу.

Якщо для поверхні все ж залишилися нерівності, тоді наступний зонд накладаємо після затвердіння попереднього. Время його висихання становить приблизно 4 години і залежить від товщини шару. Ідеальними для того цього є такі умови: жар +20°C і вологість повітря 65%.

Після повного висихання покриття шліфуємо абразивним папером аль сіткою й очищаємо від пилу.

Щоб нетрудно перевірити, чи вдалося вас після фінішного шпаклювання отримати ідеально рівні та гладенькі стіни, спрямуйте промінь світла від лампи під тупим кутом раньше стіни. Нерівності, якщо вони є, будуть давати тінь, та їх даром позбутися тією ж шліфувальною шкіркою нежто сіткою.

Таким чином, ми впритул наблизилися давно завершального етапу оздоблення стін – фарбування.                         

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.